کمک ۷ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکۀ بهداشت ودرمان این شهرستان

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ ۱۰:۳۱ | تعداد بازدید: 5

مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت:در اقدامی خداپسندانه توسط خانواده خیر محترم حاج علی اکبر خاکپور  مبلغ ۷ میلیارد ریال جهت احداث خانه بهداشت روستای چنار به شبکۀ بهداشت و درمان شهرستان مه ولات اهداء شد.

به گزارش روابط عمومی دکتر سیما عسکری گفت: ساختمان خانه بهداشت روستای چنار با زیربنای ۹۰ متر مربع و با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال احداث خواهد شد که ۷ میلیارد ریال به همت خانواده محترم خیر حاج علی اکبر خاکپور و مابقی از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه احداث و با توجه به خرید آهن آلات و اقدامات اولیه جهت احداث این خانه بهداشت،انشاالله در کمترین زمان ممکن، به بهره برداری خواهد رسید.

وی با تاکید بر این‌که خيرين مه ولات، بازوی توانمند حوزه بهداشت و درمان در ساخت خانه های بهداشت،پانسیون پزشکان و تجهیزات مورد مورد نياز این حوزه هستند افزود: الحمدالله خیرین این شهرستان در زمینه‌های مختلف به شبکۀ بهداشت و درمان شهرستان کمک کردند که این کمک‌های خیرخواهانه در زمینه تامین تجهیزات لازم صرف و هزینه می‌شود.

وی ضمن تشکر از این حرکت خدا پسندانه گفت: همراهی خیرین نیک اندیش به عنوان بازوان توانمند حوزه سلامت در پیشبرد اهداف این حوزه سبب شده است امروزه بخش زیادی از نیازهای حوزه بهداشت و درمان با سرعت  بیشتری تامین گردد و همچنان منتظر یاری بیش از پیش این عزیزان هستیم .

 از همکاری و همراهی مهندس مجتبی خلوصی، مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه جهت پیگیری جذب و اجرای عملیات خانه بهداشت روستای چنار شهرستان مه ولات تقدیر و تشکر میگردد.