فرماندار مه ولات:

مردم از حوزه سلامت رضایت دارند

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ ۱۰:۴۸ | تعداد بازدید: 17

فرماندار مه ولات گفت: مردم شریف این شهرستان از حوزه سلامت رضایت دارند و با راه اندازی اتاق های عمل و اختصاص متخصصان بیشتر، خدمات دهی را به مردم شریف این شهرستان بیشتر کنیم.

مهندس مجتبی علی نژاد ضمن تقدیر و تشکر از دکتر سیما عسکری  و پرسنل شبکه بهداشت و درمان مه ولات خاطرنشان کرد:فرمانداری مدافع، یار و در کنار حوزه سلامت است و قدردان تلاشها و خدمات ارائه شده به مردم شریف شهرستان مه ولات است.

وی گفت:با راه اندازی اتاق های عمل و بخشهای مختلف بیمارستان از تردد و سرگردانی مردم در بیمارستانهای شهرهای مجاور جلوگیری میشود.

علی نژاد در ادامه گفت:باید با مردم صادق باشیم و مردم به این دولت اعتماد دارند چون صادق الوعده است و این اصل انسانیت است.

وی تصریح کرد:نوع برخورد در حوزه سلامت با مراجعین و بیماران بسیار حائز اهمیت است، لذا بیماری که مراجعه میکند،درد خودش بماند، برخورد نامناسب نباید به درد و آلام بیمار اضافه شود.

فرماندار مه ولات گفت: اگر در جهت پیگیری مطالبات مردمی ترسیدیم و از هزینه دادن بترسیم ،بازنده اصلی خواهیم بود و برای خدا کار نکردیم.

لازم به ذکر است دکتر محسن تدین معاون درمان،مدیر حراست و مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن دیدار با امام جمعه مه ولات، از بخشهای مختلف بیمارستان بازدید بعمل آورد و از زحمات و تلاش مدیر  و پرسنل شبکه بهداشت و درمان تقدیر و تشکر نمود.

شهرستان مه‌ولات دارای یک بیمارستان دولتی، ۶ پایگاه اورژانس ۱۱۵، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۲۴ خانه بهداشت و سه پایگاه بهداشتی است که خدمات مختلف بهداشتی درمانی  به مردم ارایه می‌دهند.

سر تیتر خبر
فرماندار مه ولات: