قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان ،نقش ارزنده ای در حراست از آرمانها و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ ۱۲:۵۵ | تعداد بازدید: 16

به مناسبت هفته قوه قضاییه مدیر شبکه بهداشت و درمان مه ولات، در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به حجت الاسلام محمد اشرفیان ریاست محترم دادگستری ؛آقای حسین بدخشان دادستان محترم شهرستان ؛ دست اندرکاران امر قضاوت و کارکنان زحمتکش دادگستری تبریک گفت.
 

به گزارش روابط عمومی ، در پیام دکتر سیما عسکری مدیر شبکه بهداشت و درمان آمده است: هفته اول تیر ماه یادآور سالروز فاجعه جانسوز و دردناک شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر انقلاب اسلامی است که بنا به تجلیل از معمار بزرگ دستگاه قضایی کشور، هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.
 

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در جمهوری اسلامی نقش ارزنده ای در حراست از آرمانهای اصیل اسلامی و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند دارد، صیانت از کرامت انسانی و تلاش در جهت برقراری عدالت، تحقق حقوق شهروندی و همچنین دفاع از مظلومان نیز از رسالتهای مهم دستگاه قضایی است.
 
یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد چون خداوند متعال خود بزرگ دادگر و عادلی است که دادگاه عدلش عالمیان را فرا گرفته است.
 
نامگذاری یکم تا هفتم تیر به نام هفته قوه قضائیه، فرصتی مغتنم برای تکریم خادمان و تلاشگران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است. به همین مناسبت برخود لازم می دانم ضمن تشکر از همکاری بی شائبه دادگستری این شهرستان با شبکه بهداشت و درمان مه ولات ،هفته قوه قضاییه را به مجموعه خدوم و متعهد ،دست‌اندرکاران امر قضاوت و کارکنان زحمتکش دادگستری مه ولات تبریک گفته و از پیشگاه باری تعالی برای آنان صحت و سلامتی مسالت نمایم.