با هدف افزایش خدمات: 

بیمارستان امام رضا(ع) مه ولات باید چابک شود

تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ ۱۰:۴۵ | تعداد بازدید: 10

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت:در حوزۀ زیرساخت ها و تجهیز اتاق های عمل در مه‌ولات  شاهد پیشرفت چشمگیری هستیم و انشاالله با راه اندازی اتاقهای عمل و افزایش اشغال تخت در بخشهای بیمارستان امام رضا(ع)نیاز مردم شریف شهرستان در این حوزه برطرف خواهد شد.


دکتر محسن تدین با همراهی مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در دیدار با فرماندار مه ولات با تاکید بر چابک سازی با افزایش حداکثری کیفیت خدمات ارائه شده به مردم گفت: اولویت ما  افزایش و ارتقاء خدمات ارائه شده با افزایش فرهنگ سازمانی و فعال شدن بخشها با هدف بازارایی توزیع منابع انسانی جهت بیمارستان امام رضا (ع)به صورت پلکانی است.

وی با تاکید بر اینکه در بیمارستان امام رضا (ع) و حوزه سلامت خدمات ارزشمندی به مردم شریف شهرستان ارئه شده خاطرنشان کرد:با افزایش ضریب اشغال تخت در بیمارستان ضمن افزایش خدمات به مردم اختلاف پرداخت کارانه پرستاران این بیمارستان در مقایسه با دیگر بیمارستانها رفع میگردد.

وی در ادامه گفت:مشکلات بیمارستان باید به صورت  ریشه ای حل و با توجه به اینکه برخی افراد در گذشته موج منفی از این حوزه خدمات رسان به مردم تزریق میکردند باید با افزایش سطح خدمات و برخورد و تکریم بیماران امید را به مردم برگردانیم.

تدین در ادامه بر فعال سازی پلکانی و هدفمند بخش ها پس از کسب ضریب اشغال مناسب، بازارایی توزیع منابع انسانی و کسب حداکثر بهره وری در کنار گسترش فرهنگ سازمانی و تعامل هر چه بهتر تاکید نمود.

لازم به ذکر است دکتر محسن تدین معاون درمان،مدیر حراست و مدیر شبکه بهداشت و درمان از بخشهای مختلف بیمارستان بازدید بعمل آورد و از زحمات و تلاش مدیر  و پرسنل شبکه بهداشت و درمان تقدیر و تشکر نمود.

شهرستان مه‌ولات دارای یک بیمارستان دولتی، ۶ پایگاه اورژانس ۱۱۵، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۲۴ خانه بهداشت و سه پایگاه بهداشتی است که خدمات مختلف بهداشتی درمانی  به مردم ارایه می‌دهند.

سر تیتر خبر
با هدف افزایش خدمات: