پیام تبریک خیر و مشاور نماینده مجلس به مناسبت گرامیداشت روز پزشک

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ ۱۴:۳۸ | تعداد بازدید: 9

خیر نیک اندیش و مشاور نماینده در امور خیریه، روز پزشک را به همه جهادگران این حوزه تبریک و تهنیت گفت و افزود:بدون تردید پزشکی با هدف خدمت به درمندان و بیماران حرفه‌ای مقدس است؛ که علاوه بر شفای جسم بیمار، به روح او نیز پس از التیام دردها جان دوباره ای می بخشد.

حاج نعمت الله منفرد گفت:اگر احساس تعهد به علم، انسان و انسانیت نبود، بلا شک امروز پیشرفت هایى که شما در پزشکى ملاحظه می‌‏ ‌‏کنید، کشف و حاصل نشده بود؛ این را قدر بدانید. این احساس تعهد، خیلى ارزشمند است.

وی با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت:بدون تردید پزشکی با هدف خدمت به درمندان و بیماران حرفه‌ای مقدس است؛ که علاوه بر شفای جسم بیمار، به روح او نیز پس از التیام دردها جان دوباره ای می بخشد

وی تصریح کرد:روز پزشک را پاس می داریم و تقدیر می کنیم از پزشکانی که به کسوت پزشکی به مانند حرفه ای انسانی نگاه می کنند و خدمات بزرگ و ایثار آنان خصوصا در هنگامه ابتلای جهانی به ویروس مرگبار و منحوس کرونا کاملا قابل لمس و احترام است.

منفرد افزود: ضمن اهدای درود و سلام به شهیدان مدافع سلامت، به رسم ادب صمیمانه ترین تبریکات خود را به جامعه پزشکی خصوصا جناب آقای دکتر #ابراهیمی پور ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و  #معاونین،پزشکان و مدافعان سلامت ،سرپرست و پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه ولات و ریاست محترم بیمارستان امام رضا(ع) ابراز نموده و برای ایشان در روزهای خطیر پیش رو در مبارزه با بیماری کرونا، آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.