فرماندار مه ولات:

پرسنل شبکه بهداشت و درمان مه ولات در حوزه مقابله با کرونا خوش درخشیدند

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ ۱۳:۴۹ | تعداد بازدید: 6

فرماندار مه ولات گفت: تلاشهای جهادگونه پرسنل ستاد شبکه بهداشت و درمان؛ کادر درمان و پرستاران در این روزهای سخت و طاقت فرسا جای قدردانی دارد و زحماتشان قابل تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان،مهندس مسعود رنجبر در جلسه ستاد کرونای این شهرستان ‌که با حضور امام جمعه،سرپرست و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و اعضاء ستاد کرونا با تاکید بر اینکه بحث سلامت مردم تعارف بردار نیست و کار سلامت اولی است گفت: قدردان این تلاش خستگی‌ناپذیر و مجاهدانه عزیزان هستیم و اقدامشان را ارج نهیم.

 وی با تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی،استفاده از ماسک و رعایت مسائل بهداشتی گفت:مردم باید در این شرایط با مجموعه بهداشت و درمان شهرستان همکاری داشته باشند و از مردم می‌خواهم برای کمک به کادر درمان و سلامت به توصیه‌های آن‌ها گوش دهند.

وی ضمن انتقاد از شهروندانی که خانه های خود را جهت سکونت کارگران فصلی قرار میدهند افزود:سکونت بیش از ۵ نفر تخلف است و باید پلمپ گردد لذا سکونت ۳۰ الی ۴۰ نفر در یک خانه نه تنها مشکلات بهداشتی فراوانی دارد بلکه باعث شیوع هر چه بیشتر کرونا میشود.

وی با تاکید بر اینکه ارتباطات انسانی مهمترین عامل شیوع ویروس کرونا است گفت: از خبرنگاران و رسانه های شهرستان تشکر میشود و درخواست میشود در راستای پیشگیری و نکات بهداشتی و فرهنگ سازی در این زمینه بیشتر اطلاع رسانی کنند.

سر تیتر خبر
فرماندار مه ولات: