#ماسک_من_محافظ_تو

رعایت پروتکل‌های بهداشتی سپری ایمن در برابر ویروس کرونا

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ ۰۹:۴۶ | تعداد بازدید: 23

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مه ولات گفت: استفاده مداوم از ماسک،رعایت مسائل بهداشتی فاصله‌گذاری اجتماعی و توجه به دستورات بهداشتی از سوی کارشناسان و متخصصین، سه اصل مهم قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا به شمار می‌رود.

دکتر حسن صداقتی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان مه ولات با تاکید بر اینکه مردم شهرستان مه ولات و سراسر کشور از چندین ماه گذشته به مقابله با ویروس کرونا رفته اند که هیچ سلاحی جز رعایت پروتکل‌های بهداشتی توان نابودی کامل آن را ندارد.

وی گفت:بهترین راه ساده ترین راه است؛ استفاده از ماست و رعایت پروتکل های بهداشتی است

صداقتی افزود: اگر قرار باشد به فردایی بهتر بیندیشیم امروز را باید تلاش کنیم؛ درست است ماسک زدن ها؛رعایت پروتکل ها و نرفتن به مهمانی ها سخت است ولی عزیزان اینها جایگزین دارد.

دکتر صداقتی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه پیگیریها؛ مجاهدت ها و تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل شبکه بهداشت و درمان گفت:از روابط عمومی محترم این شبکه که در زمینه تنویر افکار عمومی شبانه روزی تلاش می کند تشکر میکنم.

وی تصریح کرد: عزیزان کشور با چالش جدی روبروست؛ برگزاری تجمعات سنگین همانند مجالس عروسی و ترحیم و دورهمی ها ؛همه و همه سبب شده این بیماری به شکل شدید تری اوج بگیرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مه ولات ضمن نگرانی بر فعالیتهای اقتصادی شهرستان که بر مبنای کشاورزی است و عمدتا این فعالیتها به صورت دسته جمعی انجام می شود گفت: در بازه زمانی ۱۵مردادماه تا ۱۵مهرماه به مدت سه ماه شاهد تراکم نقل وانتقال کارگران به مزارع و فعالیت در باغات و کارخانه های فراوری واستحصال پسته هستیم ونوع این فعالیتها هم اجتناب ناپذیراست و مردم نمی توانند اقتصاد و معیشت خود را رها کنند؛ لذا باید الان که امکان پذیر است و حق انتخاب دارند نکات بهداشتی را رعایت کنند تا هنگام برداشت محصول وانجام فعالیتهای کشاورزی جامعه کشاورزی سالم و با نشاطی در اختیار داشته باشند و طعم شیرین جمع آوری محصول پسته های خندان به کام کشاورزان و کارگران خدای نکرده تلخ نشود.

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
سر تیتر خبر
#ماسک_من_محافظ_تو