خبرنگاران مه ولات واکسن کرونا دریافت کردند

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ ۱۴:۰۷ | تعداد بازدید: 4

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مه ولات گفت:همزمان با هفته پاسداشت مقام خبرنگار و در راستای طرح ملی واکسیناسیون ، خبرنگاران شهرستان مه ولات واکسن کرونا دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی،مهندس مهدی دهقان ،ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران در راستای اطلاع رسانی لحظه ای و دقیق، انعکاس اخبار هشدارهای لازم حوزه سلامت در اپیدمی کرونا و همراهی و حمایت مدافعان سلامت گفت: خبرنگاران در کنار مدافعان سلامت خالصانه ایستادگی کردند و در بحران کرونا، با اطلاع رسانی به موقع و توصیه و آموزش های لازم متخصصین بهداشت و درمان نقش مهمی در دوران کرونا ایفا کرند.

وی با اشاره بر اینکه به کلیه شهروندان محترم توصیه میشود،خودمراقبتی ،رعایت فاصله‌گذاری و پروتکل‌های بهداشتی را در این روزهای خطرناک اولویت قرار دهند از خبرنگاران درخواست کرد،توصیه ها، هشدارها لازم مبنی بر عدم حضور در تجمعات،استفاده از ماسک و دورهمی و مجالس خانگی را زمان دیگری موکول کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مه ولات با تاکید بر اینکه ۵ خبرنگار این شهرستان واکسن کرونا دریافت کردند افزود:در طرح واکسیناسیون کرونا،۳۲ هزار خبرنگار در سراسر کشور واکسن کرونا دریافت میکنند.

شهرستان مه‌ولات دارای یک بیمارستان دولتی، چهار پایگاه اورژانس ۱۱۵، ۶ مرکز خدمات جامع سلامت، ۲۴ خانه بهداشت و سه پایگاه بهداشتی است که خدمات مختلف بهداشتی درمانی به مردم ارایه می‌دهند.

فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.