#ماسک_من_محافظ_تو

تاکید رئیس مجمع خیرین سلامت مه ولات بر استفاده از ماسک و عدم برگزاری مراسمات عروسی و عزا

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ ۰۹:۲۶ | تعداد بازدید: 17

رئیس مجمع خیرین سلامت شهرستان مه ولات با اشاره به افزایش مبتلایان به ویروس کووید 19 و مشکلات عدیده بیمارستان ها در بحث پذیرش بیماران گفت:همه ما مسئول و موظفیم ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله فاصله‌گذاری اجتماعی ؛ مسائل بهداشتی را در دستور کار قرار دهیم و به آن اهمیت بدهیم.

حجت الاسلام سید جابر هاشمی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات گفت:همه ما امروز در بحران بسیار وحشتناکی که در دنیا ترس و هراس بسیار زیادی ایجاد کرده واقفیم ؛ متاسفانه در کشور عزیزمان روزی ۲۰۰ نفر از هموطنان در اثر این بلای خانمان سوز جان به جان آفرین تسلیم می‌کند.

رئیس شورای شهرستان مه ولات ضمن تاکید بر استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی گفت:کادر درمان پرستاران و خدمت کارانی که در بیمارستانها بی نام نشانند و تاکنون کمتر نامی از آنها برده شده ؛همه درگیرند و خسته ؛همه در شرایطی قرار گرفتند که توانشان بریده شده است.

وی تصریح کرد: به عنوان خادم شما مردم عزیز و گرانقدر؛ به عنوان کسی که سالهای سال در همه شرایط با شما بوده ام؛ درخواست می کنم :همشهریان عزیز خواهران و برادران ملتمسانه خواهش می کنم؛ مجالس را برای دوران دیگری بگذارید؛ مجالس عروسی و عزا را برای فرصتی دیگر بگذاریم و رفت و آمد های خانوادگی را دقت کنیم؛ اگر باشیم و زنده باشیم میتوانیم در مجالس شرکت کنیم.

حجت الاسلام سید جابر هاشمی با اشاره به افزایش مبتلایان به این ویروس و مشکلات عدیده بیمارستان ها در بحث پذیرش بیماران گفت:همه ما مسئول و موظفیم ضمن استفاده از ماسک و رعایت فاصله فاصله‌گذاری اجتماعی ؛ مسائل بهداشتی را در دستور کار قرار دهیم و به آن اهمیت بدهیم.

رئیس مجمع خیرین سلامت مه ولات افزود: انشالله در آینده نزدیک به همت دست‌اندرکاران بهداشت و درمان امیدواریم در کشور عزیزمان و دنیا تحول ایجاد شود و از نظر بیماری کرونا به نتیجه مطلوبی برسیم.

وی گفت: حوزه بهداشت و درمان مه ولات در حد و توان و امکاناتی که دارند توقع داریم و الحمدلله این عزیزان بیش از حد و توانشان تلاش و کوشش می‌کنند و بیشتر از این در توانشان نیست؛ ولی آنچه امروزه شاهد و ناظریم همه کمک و همت می‌کنند.

رئیس مجمع خیرین سلامت مه ولات با تاکید بر اینکه در حوزه بهداشت و درمان کمبود هایی هست و همه در حال پیگیری رفع امورات هستند افزود: سطح توقعات مردم به حق است ولی در مجموعه بهداشت و درمان مه ولات با شرایطی که داریم ؛به نوبه خودم تشکر وقدردانی می کنم.

 
 

 

 

 

 
 
 
 
سر تیتر خبر
#ماسک_من_محافظ_تو