فرماندار مه ولات:

برای مقابله با ویروس کرونا نیازمند همکاری مردم هستیم

تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ۱۰:۲۳ | تعداد بازدید: 11

فرماندار مه ولات گفت :برای مقابله با ویروس کرونا نیازمند همکاری مردم در حوزه بهداشتی منجمله استفاده از ماست و رعایت پروتکل های بهداشتی هستیم.

مهندس مسعود رنجبر در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت درمان مه ولات گفت: شهرستان مه ولات در اوایل شیوع بیماری کرونا وضعیت مناسب و به حالت سفید قرار گرفته بود ولی با توجه به مشاغلی که به صورت تدریجی انجام شد آمارهایی شهرستان در رابطه با کرونا افزایش پیدا کرد و به حالت قرمز رسید.

وی گفت: مردم میبایست یکسری محدودیت هایی را رعایت کنند که برای برخی مشاغل و مجالس عروسی محدودیتهای مصوب شد که می‌طلبد مردم رعایت دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

مهندس مسعود رنجبر با تاکید بر اینکه عامل اصلی واگیری کرونا ارتباط انسان ها با یکدیگر است افزود:مردم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی جلو توسعه و پیشرفت این ویروس را بگیرند.

فرماندار مه ولات با تاکید بر استفاده از ماسک گفت:جا دارد از مدیریت؛ کادر پزشکی و پرستاری خصوصاً روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان مه ولات که در انعکاس اخبار و گزارشات این روزهای ویروس کرونا که اطلاع رسانی خوبی به مردم انجام دادند تقدیر و تشکر کنم.

وی تصریح کرد: از مردم فهیم شهرستان مه ولات تقاضا دارم در بحث پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و فاصله گذاری اجتماعی که در دستورالعمل ستاد ملی کرونا ؛ستاد استان و شهرستان مصوب شده را رعایت کنند .

 
 

 

 

 
 
 
 
سر تیتر خبر
فرماندار مه ولات: